Free cookie consent management tool by TermsFeed

Kvalita

Stavíme stavby, ve kterých se příjemně bydlí. Stavíme rychle a jednoduše, bez rizika pro naše zákazníky. Stavíme z kvalitních materiálů. Používáme moderní technologie a ručíme za kvalitní provedení.

 

Na projektování a výstavbě našich domů se podílejí pouze vysoce kvalifikovaní a profesně zdatní pracovníci, kteří svou práci neberou jen jako zaměstnání, ale společně dýchají pro tuto věc.Máme osobní zkušenost – sami bydlíme v našich stavbách.

Rádi s vámi projdeme všechny podrobnosti a detaily výstavby domu od samotného projektu až po realizaci. Moderní je poctivé chování – co zákazníkovi slíbíme – dokončíme. U nás ho nečekají žádná nepříjemná překvapení…

Projektová dokumentace:
Základem je dobrý projekt. Díky naší dlouhodobé zkušenosti s projektováním a realizací dřevostaveb dokážeme připravit kvalitní projekt (a následnou realizaci) rodinných domů.

Vyslechneme vaše přání a představy. Můžete si vybrat některý z našich katalogových domů, který samozřejmě ochotně upravíme na míru podle přání zákazníků a podle parametrů dané parcely. Nebo vymyslíme zcela nový dům mimo naše typové projekty.
Kvalita projektů našich staveb je dlouhodobě prověřená mnoha realizovanými rodinnými domy.

Projektovou dokumentaci poskytujeme k typové stavbě zdarma.

Materiály:
Naše společnost používá osvědčený stavební systém tzv. Two by Four  (2By4). Tímto systémem se staví po celém světě: jde o dřevěnou rámovou konstrukci, která je vyplněna tepelnou izolací. Toto řešení dovoluje širokou škálu variací, jak ve skladbě stěn, tak v jejich konečné finální úpravě.

Používáme pouze kvalitní a dlouhodobě prověřené materiály od kvalitních dodavatelů. Stavební řezivo používáme zásadně tříděné, v průmyslových sušárnách sušené a hoblované, a jen v kvalitě KVH.

Použité materiály jsou uvedeny ve standardech stavby. Standardy stavby jsou přílohou uzavřené smlouvy.

Nadstandardní kvalita:
Náš zákazník dostane víc, než je běžné – náš standard je jinde nadstandard.
Stavbu lze samozřejmě rozšířit o další nadstandardní prvky a řešení. Některé z nich jsou specifikovány v ceníku nadstandardů.

Záruka a nadstandardní záruka na stavbu:
Na stavbu poskytujeme standardní záruční dobu – základní záruka 36 měsíců. Na přání zákazníků poskytujeme i nadstandardní záruky na stavby – prodloužená záruka 60 a 120 měsíců. Dřevostavby a jejich projektování nás baví, máme o vás zájem – poskytujeme zákazníkovi osobní, lidský přístup. Jsme tu stále – zákazník má  jistotu dokončení, vyřízení reklamací.

Realizace stavby:
Jsme architektonická a stavební společnost. Garantujeme kvalitu projektu i stavby. Odstranili jsme rozpor mezi projektantem a realizační firmou. U nás to máte „s architektem po boku – od projektu – až po předání klíčů“. Ručíme za kvalitu domu od první studie až po realizovanou a zkolaudovanou stavbu, dokončenou na klíč.

Cena:
Cena stavby je dána uzavřenou smlouvou a je konečná. Neúčtujeme žádné vícepráce.

Doba realizace:
Projektová dokumentace: 5 týdnů – od podpisu smlouvy
Realizace stavby na klíč: od 16 týdnů – od převzetí staveniště
Doba realizace je dána uzavřenou smlouvou. Obvykle stavbu dokončíme o něco dříve…

Realizační tým:
Na projektování a výstavbě našich domů se podílejí pouze vysoce kvalifikovaní a profesně zdatní pracovníci, kteří svou práci neberou jen jako zaměstnání, ale společně dýchají pro tuto věc.

Náš pracovní tým budujeme dlouhodobě a naši zaměstnanci a subdodavatelé mají s našimi stavbami dlouhodobou zkušenost. To nám umožňuje stavby realizovat velmi rychle, ve vysoké kvalitě a za rozumné ceny.


atipicky-02

Reference

Od roku 1993, od kdy působíme ve stavebnictví, máme za sebou řádově stovku realizovaných domů a nasbírali jsme mnoho zkušeností na trhu. Obzvláště klademe důraz na stavbu z kvalitních materiálů a pečlivost provedení. Cítíme odpovědnost za spokojenost zákazníka.

Jednotlivé – naší společností realizované – konkrétní domy si můžete prohlédnout na stránce Realizace, kde jsou k dispozici rozsáhlé fotogalerie z dokončených zakázek.
A též doporučujeme navštívit stránku Napsali o nás.

A samozřejmě – pro ty nejaktuálnější názory zákazníků, reference a další informace  –

navštivte náš profil na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Dumrazdvacz


Facebook.com Pinteres instagram
Upravit nastavení cookies