Free cookie consent management tool by TermsFeed

Je možné měnit standardy sanity ?

Dům na klíč a změny podle představ zákazníka – jak to u nás chodí Vybrali jste si v našem katalogu projekt, ale rádi byste nahradili například vybavení a obložení koupelen materiály, které nejsou v naší základní nabídce? Rádi vám vyjdeme vstříc!

 

Dokážeme dřevostavbu přizpůsobit vašim představám. Upravíme dispozice, velikost oken, a dokonce i velikost domu. Při osobním setkání v našem vzorovém domě, kde máme také vzorkovnu, si můžete prohlédnout a vybrat konkrétní materiály a vybavení. Podle vaší volby následně upravíme standard domu.

Pokud budete chtít použít materiály, které nemáme v nabídce, probereme spolu, zda se hodí pro použití v dřevostavbě naší výroby. Ne vždy můžeme vaše přání splnit, ale nebojte – dnes existuje mnoho různých materiálů, mezi nimiž se vždy najde adekvátní náhrada.

„U katalogového domu je podle mě jeho variabilita a možnost individuálního přizpůsobení velmi důležitá. Každý máme trochu jinou představu o bydlení, a tedy i o uspořádání místností a jejich vybavení. Občas se musí dům upravit s ohledem na konkrétní stavební parcelu – někdy se hodí zrcadlové otočení, změna umístění oken nebo i změna dispozice. Všechny tyto změny se zákazníky diskutujeme a hledáme pro ně nejlepší řešení.“
Ing. Arch. Tomáš Děták z Dumrazdva.cz

Mohlo by vás také zajímat:
Jak udržovat vhodnou vlhkost v domě
Jak nejlépe větrat rodinný dům?
Údržba nátěrů dřevěných oken a vchodových dveří
Na co nezapomenout při údržbě střechy
Jak se starat o střešní okna, aby nám dělala jen radost?
Jak se správně starat o dřevěnou terasu? Záleží i na jejím umístění
Teplovodní topení
Vytápění


Facebook.com Pinteres instagram
Upravit nastavení cookies